wyszukiwanie zaawansowane
1 » PYTANIA I ODPOWIEDZI2

Producenci

Kontakt

  • Zwroty i dostawa towaru:
    ul. zakładników 31
    Sieradz 98-200
  • E-mail:sklep@bajkszop.com
  • Telefon883141385
  • Telefony odbieramy:Poniedziałek- piątek: 9.00 - 16.00

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

1. Czy podane ceny zawierają podatek VAT?
odp. Tak, ceny podane w sklepie, są cenami brutto i zawierają podatek VAT , przeważnie 23%
2. Czy wraz z zamówionym towarem otrzymam dowód zakupu? odp. Tak, każda sprzedaż dokumentowana jest paragonem lub fakturą (na życzenie).

3. Czy sprzedawane produkty objęte są gwarancją? odp. Tak, każdy produkt objęty jest gwarancją, okres jej trwania uzależniony jest od producenta i w większości przypadków wynosi 24miesięce

4. Czy istnieje możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyn? odp. Tak, Gwarantujemy Państwu prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 30 dni od daty otrzymania przesyłki.  Zasady zwrotów i wymian opisane są dokładnie w punkcie 6 , naszego regulaminu http://www.bajkszop.com/regulamin-pm-11.html

5. Czy ceny podane w sklepie internetowym mogą się różnić od cen rzeczywistych danego produktu? odp. Tak, czasem w przypadku niektórych produktów może wystąpić niewielka różnica. Ceny ulegają zmianom i nie zawsze udaje nam się zaktualizować te pozycje na czas. Dlatego, też podane w sklepie internetowym ceny, mogą różnić się czasem od rzeczywistych. Prosimy o traktowanie cen podanych w sklepie internetowym jako orientacyjne. Jeśli przy zamówieniu cena faktyczna będzie inna od ceny zamieszczonej w sklepie internetowym, to poinformujemy Was o tym przed realizacją zamówienia. CENY PODANE NA STRONIE NIE STANOWIĄ OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU HANDLOWEGO

6. Jak zrobić zakupy? Odp.Zamówienia na towar przyjmowane są jedynie poprzez sklep internetowy lub telefonicznie. Do złożenia zamówienia konieczne jest podanie danych do wysyłki poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronach sklepu , telefonicznie lub też rejestrując się przed rozpoczęciem zakupów. Wówczas klient dysponował będzie wtedy niepowtarzalnym loginem oraz hasłem a także indywidualnym kontem.

7. Ile kosztuje przesyłka? Odp.Koszt przesyłki zamówionego towaru zależy od wartości zamówienia, formy płatności i wagi zamówionego towaru - formularz zamówienia przelicza koszty zgodnie z wybranymi opcjami i poda właściwą opłatę za przesyłkę, która w rzeczywistości czasem może być inna o czym poinformujemy.
Tabela opłat znajduje się tu: https://www.bajkszop.com/koszty-i-czas-wysylki-pm-16.html

8. Czy mogę odebrać towar osobiście? Odp. Tak, Towar można odebrać w naszym punkcie , po dokonaniu przedpłaty na konto i otrzymaniu informacji, że zamówienie jest gotowe i oczekuje na odbiór. 
Godziny i miejsce odbioru zamówień:

poniedziałek-piątek:: 9.00-16.00

ul. Astronomiczna 14, 93-404 Łódź

9. Gdzie wpłacić pieniądze w przypadku płatności przelewem? Odp. Pieniądze prosimy wpłacać na konto DOPIERO PO WCZEŚNIEJSZYM POTWIERDZENIU REALIZACJI ZAMÓWIENIA:

nr rachunku w Alior Banku:
34 2490 0005 0000 4520 3706 6211
firma BIKE PARTS SP Z O.O.
Astronomiczna 14 
93-404 Łódź
W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia

10. Czy mogę liczyć na jakiś rabat? Odp. Tak. zasady przyznawania rabatów opisane są w oddzielnym dziale, dostępnym pod adresem: https://www.bajkszop.com/system-rabatowy-pm-19.html

11. W myśl zasady: " nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi" w razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail, a chętnie odpowiemy na każde pytanie i wyjaśnimy wszystkie niejasności.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl